İzleme Sistemleri

Online izleme sistemleri sayesinde üretim ve performans verileri ile sistem hataları anlık olarak tespit edilebilir, raporlanabilir ve aynı zamanda sisteminizin verimini de kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bunun için kurulum alanındaki invertörünüze, şebeke besleme sayacınıza veya çift yönlü sayacınıza bakmanız yeterli olur. Modern izleme sistemleri daha fazla detay sunarken sistem verilerini ofisinizdeki bilgisayardan veya mobil uygulamalar ile internet üzerinden değerlendirmenize olanak sağlar. Bu sayede sisteminizi her zaman her yerden izleyebilirsiniz.

 

Performans verileri sürekli güncellenerek sistem izleme monitörüne aktarılır. Mevcut performans verilerini ve verimliliği takip etmenin yanı sıra günlük verileri değerlendirebilir ve uzun vadeli karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Pek çok özelliğin yanısıra, aynı zamanda önlediğiniz CO2 (karbon) salımını da takip etmeniz mümkündür.

 

IBC SolControl ile aynı sisteme bağlı 31 invertörden alınan üretim verilerini, enerji kalitesini ve üretim devamlılığını sürekli olarak izlemeniz mümkündür. Yeni nesil teknolojisi sayesinde, sisteminizin tüm üretim ve operasyon verilerini entegre LCD ekranından veya online olarak IBC SolPortal aracılığıyla da takip edebilirsiniz.

SolPortal - profesyonel sistem yönetimi

SolPortal, ücretsiz sistem izleme arayüzü işlevsel ve profesyonel bir sistem yönetim aracıdır. SolPortal sayesinde hem aylık veri karşılaştırmaları yapabilir, hem de günlük enerji üretimini takip edebilirsiniz.

 

SolPortal günlük ışık alma süreleri ile sayaç değerlerini gösterir, enerji üretiminizin istatistiksel analizini yapar ve grafiklerini üretir.

 

 undefinedSolPortal'ı ziyaret ediniz..

© IBC SOLAR 2019