IBC SOLAR – Rekabet gücünüzü katlayın

Karşılıklı kazanımlar yaratan bir ilişki

IBC SOLAR’ın sağladığı mesleki eğitimler, yüksek kaliteye sahip ürün yelpazesi ve uygulama konularındaki profesyonel desteği ile her ölçekteki proje taleplerini karşılayabilir, PV sektöründeki prestij ve uzmanlığınızı pekiştirmeniz mümkün olacaktır.

 

Hizmetlerini genişleterek büyümek ve güneş enerjisi sektörüne söz sahibi olmak isteyen bir Kurulum, Dağıtım veya Danışmanlık şirketi iseniz bizimle irtibata geçin.  

undefinedBayimiz olmak için bize ulaşın!

 

 

 

IBC SOLAR ayrıcalıkları

Birinci sınıf ürün portföyü

Uygulamalarınız için tedarik ettiğimiz yüksek kaliteli ve seçkin ürünler sadece dünyaca tanınmış üreticilerden tedarik edilmektedir. Müşterilerinizin projeleri için kullanacağınız sistem bileşenleri size ulaşmadan önce ilgili tüm kalite denetimlerinden geçirilir ve sorunsuz oldukları uzmanlarımızca teyit edilir.

 

 

Üst düzey teknik eğitim

Temel uygulama bilginizi güçlendirecek olan kapsamlı teknik eğitimler her türlü fotovoltaik sistem kurulumu ve bileşenleri konusunda yetkinlik kazanmanızı sağlayacaktır. Bölgenizdeki büyük ölçekli projelerin saha ziyaretleri ve ekiplerimizin yaptıkları saha uygulama denetimlerine katılımınız yapacağınız sistem tasarımı ve projelendirme aşamalarına önemli katkılar sağlayacaktır.

 

Ayrıca, uzmanlarımızdan alacağınız eğitimle, projelendirme çalışmalarınızda büyük destek ve fayda bulacağınız Archelios PRO uygulaması ile de proje tasarım ve dizaynı konularında uzmanlaşabilirsiniz.

 

 

Proje yönetimi desteği 

IBC SOLAR Yetkili Çözüm Ortaklığı programına adım atmanızla birlikte uzun süreli ve verimli bir işbirliğine adım atmış olacaksınız. Bu kazanımlı ilişkiyi sürekli kılmak için her zaman var gücümüzle yanınızda olacağız. Özellikle 50 kWp ve altı projeler konusunda, bölge bayilerimiz uzmanlarımızdan alacakları destekle müşterilerine hitap edebilecek ve yereldeki küçük çaplı proje ihtiyaçlarını IBC SOLAR adı ve prestiji altında karşılayabileceklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

© IBC SOLAR 2019