Baskı

Erişim sayfamızı ziyaret ettiğiniz, şirketimiz ve ürünlerimiz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.
  
IBC SOLAR hakkında bilgiler

Bu erişim sitesi, yasal temsilcisi Bay Udo Möhrstedt (Başkan ve Genel Müdür) ve Norbert Hahn (Yönetim Kurulu üyesi) olan IBC SOLAR tarafından yönetilmektedir.

 

Ticari Kayıt: Coburg Belediye Mahkemesi, Sicil Mahkemesi HRB3261
Vergi Kayıt Numarası : DE242867923.
 

Veri Koruması 
Hizmetlerimizden yararlanırken kişisel bilgileriniz talep edilebilir. Bu sorulara cevap vermekte özgürsünüz. Kişisel bilgiler tarafımızda saklanacak ve Alman yasaları çerçevesinde kullanılacaktır.
 
Websitesi kapsamında toplanan şahsi verileri, IBC SOLAR taleplerinizin işleme alınması sürecinde kullanacaktır.

 

Telif hakları

IBC SOLAR telif hakları (© Copyright) saklıdır, Bad Staffelstein (Almanya). IBC SOLAR erişim sitesinde yer alan yazılar, resimler, grafikler ve onların düzenlemeleri fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunması altındadır.

 

Erişim sayfasının içeriği kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya üçüncü şahıslara verilemez. Şu konunu altını çizmek isteriz ki, erişim sayfamızda bulunan resimler üçüncü şahısların telif haklarının konusunu oluşturmaktadır.

 

Garantiler, Yükümlülük  

Bu web sitelerindeki bilgiler, “olduğu gibi” alınmıştır ve –ifade edilmiş ya da zımnen olsun- ticarete uygunluk, özel bir amaca uygunluk veya üçüncü tarafların haklarının ihlal edilmemesi gibi zımni garantiler dahil (fakat onlarla sınırlı değil) herhangi bir garanti vermemektedir. Her ne kadar verilen bilginin doğru olduğuna inanılsa da, bazı hatalar ve eksiklikler içerebilir. IBC SOLAR, ağır ihmal ya da kasıtlı kötü niyet olmadığı sürece  hiçbir durumda bu ürünle ilgili hiçbir özel, dolaysız veya önemli hasarlardan dolayı hiçkimseye karşı yükümlü değildir. 

 

IBC SOLAR, üçüncü kişiler tarafından sürdürülen web sitelerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir ve dolayısıyla bu web sitesi ve diğer web sitelerinden olan bütün bağlantılarla ilgili bütün yükümlülüğünden feragat etmektedir

  

 

İçeriğin sorumlusu:  

 

IBC SOLAR Yatırımları ve Tic. Ltd. Şti.
Bestekar Şevki Bey Sok. No: 31
34340 Balmumcu - Beşiktaş/ İstanbul
Türkiye
Tel: +90 212 275 77 77
Fax: +90 212 275 35 77
Websitesi: undefinedhttp://www.ibc-solar.com.tr

 

© IBC SOLAR 2019