IBC SOLAR çözüm ortağı olun!

Hizmetlerini genişletmek ve büyümekte olan güneş enerjisi pazarına girmek isteyen bir kurulum, dağıtım veya ticaret şirketi misiniz?

 

IBC SOLAR’la çözüm ortaklığı kurduğunuzda aşağıda açıklanan kapsamlı desteği edinebilirsiniz:

Birinci sınıf ürün portföyü

En kaliteli ve seçkin ürünlere önem veriyoruz. Bu yüzden sadece seçkin marka ortaklarıyla birlikte çalışıyoruz. Fotovoltaik uygulamalarımız için ortaklarımızdan çeşitli bileşenler tedarik ediyor ve aynı zamanda kendi yüksek kalite ürünlerimizi geliştiriyoruz.

 

Satış ortağı olarak, her türlü müşteri gereksinimini karşılayan geniş ürün yelpazemizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Birinci sınıf eğitim

Deneyimli bir uygulayıcı olarak sizin bilginiz temeli oluşturur ve biz de bu temeli gereken tüm eğitimlerle güçlendiririz. Uygulamalı eğitim programlarımız ve atölye çalışmalarımız, her türlü fotovoltaik sistem ve bileşenleri konusunda yetkinlik kazanmanızı sağlar.

 

Ayrıca satış teknikleri ve müşterileriniz için en mükemmel çözümü nasıl geliştirebileceğinizi de öğrenirsiniz. Buna ek olarak, yönetici planlama yazılımımız PV programını bir uzman gibi kullanmayı da öğretiyoruz.

Destekleyici reklam ve daha fazlası

Müşterilerinizi sadece profesyonel bilgi ve becerinizle değil ikna edici bir satış sunumuyla da heyecanlandırabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabileceğiniz broşürler ve tanıtım malzemeleri sağlıyoruz. Basındaki görünürlüğümüz de farkındalığı arttırır ve firma imajınıza olumlu katkı sağlar.

 

Ayrıca IBC SOLAR’ın hizmetleri hakkında bilgi verdiğimiz ve değerli müşterilerimizle irtibat kurduğumuz web sitemizden de faydalanabilirsiniz. Premium Partner Portal’ına özel erişim hakkı kazanırsınız. Bu portalda gündelik işleriniz için gereken güncel bilgiler ve faydalı ipuçları sunuyoruz. Kısaca, IBC SOLAR her zaman yanınızda.

Yakın iş ilişkisi

IBC SOLAR programına kabul edilmenizle birlikte uzun ve verimli bir ortaklığa adım atmış olursunuz. Sizlerle kuracağımız özel bağı korumak bizim için çok önemli

 

Hem ofis çalışanlarımız hem de saha ekibimiz sizlerle çalışmaya ve her zaman destek vermeye hazır.

Nasıl başvurulur

IBC SOLAR satış/çözüm ortaklığı başvurusu için lütfen undefinedBaşvuru Formu doldurunuz.

 

IBC SOLAR Ekibi'nden biri en kısa zamanda size ulaşacaktır!

 

 

© IBC SOLAR 2019