SMA Solar Technology

Dünya çapında pazar lideri konumundaki Kassel merkezli firma, sektöre yeni standartlar getirmesiyle tanınır. %98’e varan üstün verimlilik ve kullanılan yeni teknolojileri maksimum verim alınmasını sağlarken, işletim rahatlığını en yüksek düzeye çıkarır. Akıllı teknik uzmanlığıyla SMA, şebekeye bağlı ve şebekesiz sistemler için, her tür panel ve her çeşit uygulama boyutuna uygun invertörler üretme imkanlarına sahiptir.

Fronius

Avusturya menseili sirket, verimli ve güvenilir invertörlerde uzmandır. Ürünün modüler yapısı, voltaj aralığının tamamında istikrarlı verimlilik faktörü garanti eder. Bu şekilde çalışan, şebekeye bağlı invertörler her tür solar modülle birlikte kullanılabilir ve maksimum verim sağlar.

Sungrow

Sungrow Power Supply Co., Ltd. özellikle fotovoltaik ve rüzgar enerjisi uygulamalarına yönelik invertör üretiminde uzamanlaşmış yüksek teknolojiye sahip bir kuruluştur. 1997 yılında kurulan Sungrow, fotovoltaik invertör üretimi sanayinde dünya liderlerinden biri haline gelmiştir. Fransa, İtalya, Almanya, Kanada ve Avustralya başta olmak üzere dünya çapında iştirakleri vardır.