IBC SOLAR

15 yıllık ürün garantisine sahip IBC SOLAR panelleri kalite ve güvenlik bakımından piyasa lideridir. Alman teknolojisi ve kalite anlayışı ile üretilen panellerimiz dünyaca tanınmış uluslararası üreticilerce tedarik edilmektedir. Üretici menşeine bakılmaksızın ve 32 yılı aşan eşsiz sektör deneyimi ve itibarı ile IBC SOLAR, sunduğu tüm ürünlerin güvenilirliğini ilgili sertifikalarla garantilemektedir.  

Sahip olduğumuz uluslararası kredi dereceleri sayesinde IBC SOLAR panel serisi garantilerinin günümüzde ve gelecekte de son derece güvenilir olduğunun kanıtıdır zira IBC SOLAR panel serileri öncü finansal kuruluşlar tarafından da “finanse edilebilir” olarak derecelendirilmiştir.

Uygulamalı ürün testleri, kapsamlı üretim denetimleri ve katı ürün kabul prosesleri IBC SOLAR serisi panellerinin üstün kalite standartlarına sahip olduklarını teyit etmektedir.  Bu uygulamalar, panellerin 25 yıllık ekonomik ömürleri boyunca beklenen üretim performanslarını karşılayacaklarını ispat etmektedir.

YINGLI SOLAR

Çin’in lider fotovoltaik panel imalatçılarından biri olan Yingli, TÜV Rheinland ile işbirliği halindedir. Yingli, ingot (silikon çubuklar), pul (ayraç alt katmanları), solar hücreler ve kullanıma hazır panellerden olusan tüm ürün zincirinin yanı sıra komple uygulama sistemleri de üretir. Yingli, 25 yıl servis garantisinin yanı sıra 10 yıl ürün garantisi sunmaktadır.

JINKO SOLAR

JinkoSolar güneş enerjisi sektörünün global liderlerinden biridir. Şirket, fotovoltaik ürün, çözüm ve hizmetlerini kamu kurumları, ticari işletmeler, yatırımcılar ve bireysel kullanıcılardan oluşan müşterilerine Çin, ABD, Japonya, Almanya, İngiltere, Şili, Güney Afrika, Hindistan, Meksika, Brezilya, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, İspanya, Fransa ve Belçika başta olmak üzere uluslararası pazarlarda sunmaktadır.