Dünya'da IBC SOLAR

İyi çalışırsanız her yerde başarılı olabilirsiniz. Bad Staffelstein’daki (Almanya) genel merkezimiz ve dünya çapındaki iştiraklerimizle iyi bir konumlandırmaya sahibiz. Afrika’daki hastanelerden Güneydoğu Asya’daki okullara, Güney Amerika’daki dağıtım istasyonlarından Avrupa’daki güneş enerjisi santrallerine kadar dünyanın pek çok köşesine damgamızı vurmayı başardık. Bu kadar çok sayıda insanın güvenini kazanmış olmanın gururuyla solar enerji misyonumuzu sürdürmeye kararlıyız.

 

 

 

Ülke temsilciliklerimiz

If you can read this, you have to activate javascript for your browser. This extension was brought to you by TYPO3-Macher, die TYPO3-Agentur.
Türkiye

 
 
 
 

IBC SOLAR Türkiye, 32 yılı aşkın deneyimlerin aktarılması ve en doğru yöntemlerle değerlendirilmesi için 2010 yılından itibaren İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

 

Ana faaliyet alanımız olan büyük ölçekli anahtar teslim EPC çözümlerinin yanısıra, proje geliştirme, danışmanlık, doğrudan proje bazlı veya bayi kanallarıyla üstün kaliteli sistem bileşenleri satış hizmetleri de sunmaktayız.

 

IBC SOLAR Türkiye
Bestekar Şevki Bey Sok. No:31
34340 Balmumcu - Beşiktaş
İstanbul
Türkiye

Telefon:  +90 212 275 77 77
Faks:      +90 212 275 35 77

undefinedE-mail

Almanya

 

 


 
 
 
 


 
 
 

IBC SOLAR'ın dünya çapındaki girişimleri ve iştirakleri Bad Staffelstein’daki genel merkezinden koordine edilmektedir.

Almanya’da görev alan 200’in üzerinde uzman çalışanımız hem Almanya hem de dünyadaki çalışmalarımıza destek vermektedirler. Burası aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı'mız Udo Möhrstedt’in IBC SOLAR’ı kurduğu ve bugün faaliyet gösterdiğimiz fotovoltaik sektöründe dünya çapında başarılı olmamızın temellerini attığı yer.

IBC SOLAR AG
Am Hochgericht 10
96231 Bad Staffelstein
Almanya 

 

undefinedhttp://www.ibc-solar.de/

Hollanda

 

 

 

2004 yılında Hollanda’nın güneyinde yer alan Amstenrade’de kurulan IBC SOLAR B.V., Hollanda ve Belçika’daki kurulum firmalarına panel, invertör, montaj malzemeleri, akü, kablo gibi tamamı IBC SOLAR’ın yüksek kalite standartlarına uyan ve IBC SOLAR tarafından test edilip onaylanmış, üstün kaliteli sistem bileşenleri sağlar. 


Ayrıca, yatırım fonları ve bankalarla işbirliği yaparak PV projeleri geliştirilmesinde yatırım fırsatları da yaratmaya çalışıyoruz. 

 

IBC SOLAR B.V.
Hoeverveldweg 7
6365 CZ Schinnen
Hollanda

undefinedhttp://www.ibc-solar.nl/ 

Avusturya


 

IBC SOLAR AUSTRIA GmbH, STA Solartech GmbH ile işbirliği yaparak genişlemiştir. Bu iştiraki sayesinde gelişmiş yapılara ve oturmuş bir şirkete erişim sağlayan IBC SOLAR AG'nin odak noktası, fotovoltaik tesisatçılarına sistem, teçhizat ve hizmetler sunan klasik ticari işlemlerdir.
  

IBC SOLAR AUSTRIA firmasının amacı, Avusturya fotovoltaik pazarındaki payını artırmak ve güneş enerjisi kullanımını daha da ileri seviyeye taşımaktır.

 

IBC SOLAR AUSTRIA GmbH
A-7000 Eisenstadt
Thomas Alva Edison-Straße 2
FN 304340i  HG Eisenstadt

Avusturya
 
undefinedhttp://www.ibc-solar.at/
 

İtalya
 


IBC SOLAR Srl, İtalya'nın Udinese bölgesindeki Buttrio’da yer alıyor. Hedefimiz İtalya pazarında her ölçekteki fotovoltaik sistemlerin lider tedarikçisi olmak. İtalya pazarına geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor ve yerel bayilerimize eksiksiz ürün satış desteği sağlıyoruz. 

Ayrıca, yerel yatırım fonları ve bankalarla da işbirliği halinde İtalya’da PV projeleri geliştirilmesinde yatırım fırsatları da yaratmaya çalışıyoruz  

IBC SOLAR Srl
Via Nazionale 20
33042 Buttrio (UD)
İtalya
 
 undefinedhttp://www.ibc-solar.it/
 
 
 

Çek Cumhuriyeti


 IBC SOLAR AG’nin Çek Cumhuriyeti temsilciliği Prag'da Eylül 2009’da açıldı. IBC SOLAR’ın buradaki uzun vadeli hedefi,  ülke çapına yayılan Yetkili Çözüm Ortakları ağı oluşturmaktır. 


Bu pazara da çok sayıda hizmetin yanı sıra ürün satışı hizmetleri de sunmaktayız. Yanısıra, sistem mühendisliği, sistemlerin ve bileşenlerinin konfigürasyonu ve büyük ölçekli projelerin hayata geçirilmesinde ülke çapındaki bayilerimize destek sunmaktayız.

IBC SOLAR AG - Zastoupeni Praha
Klikata 13/353, CZ-15 800
Prague 5 - Jinonice
Çek Cumhuriyeti
 
 undefinedhttps://www.ibc-solar.cz/

Hindistan


Hindistan'daki iştirakin 2012'de kurulmasıyla birlikte IBC SOLAR en hızlı gelişen pazarlardan birine hizmet vermeye başlamıştır. Engin bilgi birikimi ve üstün Alman mühendisliği ile ürün satışı ve anahtar teslim EPC çözümleri ana faaliyet alanlarıdır.


IBC SOLAR Projects Private Limited
614, B-Wing, 215 Atrium,
Andheri-Kurla Road, Andheri (East), Mumbai- 400069, India
 
 

undefinedwww.ibc-solar.in

 
 

Malezya


 

Malezya’da gelişmekte olan fotovoltaik pazarına uygulamalarımızı sunuyor ve IBC SOLAR'ın dünya çapındaki deneyiminden faydalanıyoruz.

 
IBC Solar Teknik SDN BHD
B112, 1st floor, Block B, Kelana Square
No. 17 - Jalan  SS 7/26, Kelana Jaya
47301 Petaling Jaya
Selangor Darul Ehsan
Malezya
 
 
 undefinedhttps://www.ibc-solar.my/

 

Şili


2014 yılında IBC SOLAR Güney Amerika'daki ilk satış ofisini kurmuştur. Santiago de Chile'deki ofisin ana hedefi Güney Amerika'daki pazarda anahtar teslim fotovoltaik çözümlerinde lider olmaktır.

Öte yandan, yerli yatırım fonları ve bankalarıyla birlikte proje geliştirme fırsatlarını da değerlendirmekteyiz. 
 

IBC SOLAR Şili Satış Ofisi

Américo Vespucio Sur 100, Piso 16

Las Condes, Santiago de Chile

Şili

 

 Tel. +562 269 49 350


undefined E-mail


© IBC SOLAR 2019