Güçlü yatırımlar için güvenilir çözümler

IBC SOLAR ile geleceğe yatırım yapın.

 

50 kWp ve üstü büyük çaplı açık alan veya çatı üstü proje uygulamalarından işletmenizin enerji ihtiyacına kadar tüm yatırım gereksinimlerinizde deneyim ve Alman mühendisliği ile cevap verebilecek uzman ekibimizle birlikte yeni bir geleceğe adım atın.

 

IBC SOLAR, dünya çapında büyük ölçekli projeleri hayata geçirerek EPC alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Proje Yönetimi, Planlama ve Uygulama’nın yanısıra Bakım ve Onarım danışmanlığını geniş kapsamlı bir Hizmetler Teklifi ile sunmaktadır.

 

 

 

Kusursuz proje yönetimi

 

Anahtar teslim GES çözümlerinde EPC (Mühendislik, Tedarik ve Kurulum) deneyimimiz sayesinde projenizin tüm sorumluluğu IBC SOLAR uzman ekiplerinin güvencesindedir. Yüksek toplam ürün kalitesi, planlama ve zamanlama taahhütleri ile optimum sistem veriminiz güvencemiz altındadır.

 

 

Performans garantileri

 

İlgili tüm kritik sertifikasyonlara sahip olan ürünlerimiz ve tedarikçilerimiz hem IBC SOLAR mühendisleri tarafından hem de dünyaca tanınmış TÜV, VDE ve SGS gibi bağımsız enstitüler tarafından düzenli olarak denetlenmektedirler. Kapsamlı ve hassas kalite kontrol güvencelerimiz ile üstün EPC yetkinliğimiz sayesinde GES yatırımlarınızı son derece güvenli kılacak uzun-dönem ürün ve sistem  performans garantileri sunmaktayız.

 

 

Tecrübe, özgüven ve Alman mühendisliği

 

32 yılı aşan sektör deneyimimiz ile dünya çapında öncü sistem uygulayıcılarından birisi olarak anahtar teslim sistem uygulamalarında tüm iklim koşulları ve zemin şartlarına uygun çözümlerle hizmetinizdeyiz. Bugüne kadar dünya çapında toplam kurulu gücü 3 GW’a yaklaşan sistem kurulumlarımız bunun en anlamlı ve isabetli göstergesidir.

 

 

Güçlü finansal konum ve operasyonel esneklik

 

Dinamik aile şirketi yapısı sayesinde hızlı karar mekanizması ve operasyonel esnekliğe sahip IBC SOLAR şirketler grubu her yıl güçlenen finansal yapısı ile sektördeki konumunu güçlendirmeye devam etmektedir.

 

İstikrarlı ve stratejik büyüme ile dünya çapında 5 kıta ve 55 ülkedeki tesislerde imzamız bulunmaktadır. Güçlü finansal yapımız ve uzman işgücü kaynaklarımızla sanayi ölçekli büyük proje kurulumlarında nitelikli, güvenilir ve ETKB standartlarına uygunluk garantisi ile  EPC çözümleri sunmaktayız.

 

 

Sürdürülebilir "Bakım ve Onarım" hizmetleri

x
Hızlı ve etkin operasyonel müdahale yeteneğimiz ve 25 yıla varan  tesis ve toplam ürün garantilerimiz sayesinde yatırımlarınızın uzun dönemli bakımı ve onarımı konularında önemli zaman ve kaynak tasarrufları sağlamaktayız. IBC SOLAR Bakım ve Onarım (Maintenance and Repair) anlaşması ile, işletim ömrü süresince sisteminizin sorunsuz operasyonunu da güvencemiz altına almaktayız. 

 

 

 

 

© IBC SOLAR 2019